Kadıköy escort Estetik ve Güzellik | Bilge Hastanesi - Gaziosmanpaşa
444 95 75

estetik
Estetik ve güzellik, günümüzde vazgeçilmezdir. İlerleyen teknoloji, doğru kullanıldığında, sadece kadınların değil, erkeklerin de yardımcısı olmaktadır. Lazer epilasyon teknolojisi bugün doktor gözetiminde yapıldığında, büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hastanemize uğrayarak estetik ve güzellik hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bilge Hastanesi estetik ve güzellik bölümünde, tüm işlemler başarı ile yapılmaktadır.

Lazer Epilasyon

lazer epilasyon
Lazer epilasyon işlemleriniz için alanında uzman olmayan kişi ve kuruluşlara dikkat ediniz. Sağlık Bakanlığı kararınca lazer epilasyon sadece doktor gözetiminde yapılabilmektedir.
Bilge Hastanesi’nde güvenle yaptırabilirsiniz.

Burun Estetiği | Rinoplasti

rinoplasti
Burun estetiği kişiye özel yapılan bir uygulamadır. Doğallık esastır. Kulak burun boğaz bölümümüz cerrahları tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Cilt Bakımı

cilt bakımı
Cildimiz vücudumuzun doğal örtüsüdür ve bir bütündür. Kullanacağınız yanlış ürünler, farklı sağlık sorunlarına yol açabileceği gibi cilt tipinize uygun olmayan müdahaleler de cildinizde bozulmalara yol açabilir. Cilt lekelerinden doku canlandırmaya, medikal peeling’ten batık tırnak tedavisine kadar tüm işlemler hastanemizde yapılmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatı

kepçe kulak
Kepçe kulak ameliyatı, saçlarınızla örtmek zorunda kaldığınız kulaklarınıza özgürlük kazandırır. Operasyon sonrası görünüm son derece doğal olacaktır.